ISSN 1895-412X · sobota 21 Kwiecień 2018 r.
rss
Wersja do wydruku -A +A

Action rozszerza portfolio o rozwiązania Promise Technology

2016-12-19
 
ACTION S.A., jeden z czołowych graczy na polskim rynku dystrybucji IT, został oficjalnym dystrybutorem rozwiązań Promise Technology – topowego amerykańskiego producenta pamięci masowych. Współpraca dotyczy pełnego portfolio produktów tej marki.
 
– Action ma duże doświadczenie na rynku storage oraz szerokie kontakty z profesjonalistami z branży, dlatego wybór tej firmy na dystrybutora naszych produktów był naturalny. Od ośmiu lat regularnie współpracujemy przy projektach dla instytucji CERN, mamy więc już na koncie wspólne sukcesy. Jestem przekonany, że z Action przeprowadzimy wiele znaczących wdrożeń, nie tylko na rynku IT, ale również na rynku CCTV. – powiedział Andrzej Czeremański, Sales Manager Eastern Europe, Promise Technology.
 
W ramach podpisanej umowy, do oferty Action trafią zaawansowane wideo rejestratory, profesjonalne macierze i akcesoria do nich, tworzone z myślą o rozwiązaniach dla centrów przetwarzania danych, oraz szeroko pojęty storage – od macierzy do rozszerzania pojemności rejestratorów po superszybkie i wydajne macierze dla profesjonalistów. Produkty Promise Technology doskonale sprawdzą się we wszystkich projektach, do których niezbędne są szybkie i niezawodne macierze.
 
– Rozwiązania Promise Technology idealnie wpisują się w portfolio działu Smart Home&Security, który konsekwentnie rozwijamy już od kilku lat. Oferta amerykańskiego producenta doskonale uzupełni nasze portfolio, dzięki czemu będziemy w stanie zaspokoić zapotrzebowania naszych klientów na szybkie i niezawodne rozwiązania do rejestrowania i przechowywania danych – powiedział Piotr Głydziak, Security Systems Business Development Director, Action S.A.
 
 
Autor/źródło: 
Action S.A