ISSN 1895-412X · niedziela 18 Luty 2018 r.
rss
Wersja do wydruku -A +A

Relacja z Cyklicznych Spotkań Projektantów - Katowice 03.03.2017

2017-03-16
 
3 marca 2017 roku odbyła się pierwsza edycja Cyklicznych Spotkań Projektantów, organizowana przez Alpol Sp. z o.o. w Katowicach w Hotelu Campanile. Dopisała nie tylko pogoda ale również frekwencja, liczba uczestników sięgnęła prawie 100 osób!
 
Poświęcone merytorycznym aspektom nowoczesnego projektowania instalacji systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych
Spotkanie przebiegło w miłej i merytorycznej atmosferze poświęconej aspektom nowoczesnego projektowania instalacji systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych. Na głównej sali swoje prezentacje przedstawili organizatorzy czyli Alpol Sp. z o.o. oraz partnerzy:
 
  • Detectomat innowacyjny system sygnalizacji pożaru – centrala SSP InteliDetect DC3500 oraz AMFE – autonomiczny system gaszenia
  • AFG systemy oddymiania oraz systemy odcięć ogniowych
  • Q07 zasysająca detekcja dymu w serwerowniach, komorach trafo i szybach windowych
  • Kabe KBZB-38 – zasilacz do systemów sygnalizacji pożarowej, Kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła, oraz urządzeń przeciwpożarowych i automatyki pożarowej
  • Cerbex – nowoczesne rozwiązania w zakresie sterowania i kontroli urządzeń przeciwpożarowych – centrala CX-1201 – wymagania przepisów
  • Ifter nowa jakość w integracji i wizualizacji systemów bezpieczeństwa i automatyki budynkowej
 
Poza prezentacją w przerwach uczestnicy CSP mogli zapoznać się praktycznie z prezentowanymi rozwiązaniami na ekspozycjach zorganizowanych przez Partnerów. Ci drudzy chętnie odpowiadali na pytania i pokazywali swoje produkty. Merytoryczne prezentacje oraz ekspozycje cieszyły się sporym zainteresowaniem przybyłych.
 
Uczestnicy którzy podzielili się z nami swoimi wizytówkami wzięli udział w losowaniach atrakcyjnych nagród niespodzianek.
Na koniec goście otrzymali imienne certyfikaty potwierdzające udział w imprezie.
 
Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie na Katowicką edycję CSP. Dziękujemy również naszym partnerom za merytoryczne i profesjonalne prezentacje oraz ekspozycje.
Wszystkich zapraszamy na kolejne Cykliczne Spotkania Projektantów, które odbędą się w Poznaniu (19.05.2017), Warszawie (22.09.2017) i Wrocławiu (20.10.2017).
 
 
 
 
 
 
 
 
Autor/źródło: 
www.csp-alpol.pl