ISSN 1895-412X · sobota 26 Maj 2018 r.
rss
Wersja do wydruku -A +A

Edycja CSP w Poznaniu za nami!

2017-05-24

19 maja 2017 roku odbyła się kolejna edycja Cyklicznych Spotkań Projektantów, organizowana przez Alpol Sp. z o.o. tym razem w Poznaniu. Spotkanie miało miejsce w centrum Poznania w Biurowcu Ataner Omega, gdzie gościliśmy 50-ciu uczestników.

Głównym tematem tej edycji były szeroko rozumiane systemy zabezpieczeń pożarowych. Na sali swoje prezentacje przedstawili organizatorzy czyli Alpol Sp. z o.o., stali partnerzy: Detectomat, AFG, Q07, Kabe, Cerbex, Ifter oraz nowy partner firma pAudio. Poza prezentacją w przerwach uczestnicy CSP mogli zapoznać się praktycznie z prezentowanymi rozwiązaniami na ekspozycjach zorganizowanych przez Partnerów, którzy chętnie odpowiadali na pytania i pokazywali swoje produkty.

Uczestnicy którzy podzielili się z nami swoimi wizytówkami wzięli udział w losowaniach atrakcyjnych nagród niespodzianek.

Na koniec goście otrzymali imienne certyfikaty potwierdzające udział w imprezie.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie na poznańską edycję CSP. Dziękujemy również naszym partnerom za merytoryczne i profesjonalne prezentacje oraz ekspozycje.

Wszystkich zapraszamy na kolejne Cykliczne Spotkania Projektantów, które odbędą się w  Warszawie i Wrocławiu.

 

 

Poniżej linki do galerii zdjęć ze spotkania w Poznaniu.

 

GALERIA

 

Autor/źródło: 
Cykliczne Spotkania Projektantów