ISSN 1895-412X · czwartek 19 Kwiecień 2018 r.
rss
Wersja do wydruku -A +A

DSV Solutions z Manufacturing Excellence Award

2017-08-01
DSV Solutions zwyciężyło w kategorii Firma Logistyczna Roku w trakcie 5. Gali CEE Manufacturing Excellence & Industrial Property Awards, która odbyła się 22 czerwca w Warszawie.
 
Wręczenie nagród stanowi zwieńczenie dorocznego szczytu strategicznego organizowanego przez serwis EuropaProperty.com oraz kwartalnik CEO Manufacturing Magazine.
 
W tym roku nagrody Manufacturing Excellence Awards przyznano w ramach specjalizacji w pięciu kluczowych kategoriach - Innowacje produkcyjne, Doskonałość w Zarządzaniu Produkcją, Technologie informatyczne dla przemysłu, Zrównoważony rozwój i Środowisko oraz Biznes i Nauka. Laureaci zostali również wyłonieni w osobnej kategorii Profesjonalista Roku w ramach 12 specjalizacji, a nagroda dla najlepszej Firmy Logistycznej trafiła do DSV Solutions.
 
 
Statuetkę w imieniu operatora odebrał Maciej Walenda, Prezes Zarządu DSV Solutions, który w tym roku został również zaproszony do oceny nominowanych w pozostałych kategoriach jako członek jury.
 
Tegoroczny szczyt oraz gala wręczenia nagród zgromadziły blisko 200 uczestników, wśród nich m.in. dyrektorów ds. produkcji, inwestorów, finansistów, programistów BTS i oraz usługodawców dla sektora przemysłowego.
 
EuropaProperty.com - od 12 lat zajmuje się regionem Europy Środkowej i Wschodniej w zakresie nieruchomości komercyjnych i korporacyjnych, koncentrując się na sektorze nieruchomości produkcyjnych.
CEO - Manufacturing Magazine – kwartalny magazyn obejmujący tematyką obszar CEE, dystrybułowany wśród decydentów w zakresie produkcji w tym rejonie. 
Autor/źródło: 
pl.dsv