ISSN 1895-412X · sobota 21 Kwiecień 2018 r.
rss
Wersja do wydruku -A +A

Cykliczne Spotkania Projektantów

2017-01-26
Cykl ogólnopolskich spotkań eksperckich przeznaczony jest dla środowiska projektantów systemów zabezpieczeń w zakresie pożarowym.
 
CSP to wydarzenie o charakterze „Specjaliści dla Specjalistów” poświęcone merytorycznym aspektom nowoczesnego projektowania instalacji systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych. Głównym celem spotkań jest dostarczenie wiedzy o nowościach i trendach w branży zabezpieczeń pożarowych od strony technologicznej, prawnej, w czysto praktycznej formie i przez praktyków. Wąska specjalizacja spotkań, wyselekcjonowane grono partnerów i prelegentów stanowi unikalną wartość tych spotkań. Wszyscy Uczestnicy (dla projektantów udział bezpłatny) otrzymają prócz unikalnej wiedzy i możliwości wymiany informacji, także imienne certyfikaty, dostęp do internetowej bazy wiedzy, możliwość uczestnictwa w konkursie i zdobycia nagród za „Najlepszy projekt zintegrowanego systemu zabezpieczeń pożarowych”.
 
Wydarzenie budzi spore zainteresowanie branży specjalistów, w pierwszych godzinach zapisało się już kilkadziesiąt osób na edycje w różnych miastach i liczba ta cały czas rośnie.
 
Pierwsza inauguracyjna edycja CSP będzie miała miejsce w Katowicach już 3 marca 2017 roku.
 
Chętnych zapraszamy na http://csp-alpol.com.pl/
 
Autor/źródło: 
Alpol Sp. z o.o.