ISSN 1895-412X · sobota 24 Marzec 2018 r.
rss
Wersja do wydruku -A +A

Ostatnie spotkanie CSP w tym roku już za nami!

2017-11-16
 We Wrocławiu 09.11.2017r w Centrum Konferencyjnym Terminal Hotel odbyło się już ostatnie w tym roku Cykliczne Spotkanie Projektantów.
 
 
Tematem przewodnim cyklu spotkań były  szeroko rozumiane systemy zabezpieczeń pożarowych. Swoje prezentacje przedstawili organizatorzy Alpol Sp. z.o.o. oraz partnerzy: Detectomat, AFG, Q07, Kabe, Cerbex, Ifter, pAudio.
 
Poza częścią merytoryczną na każdym spotkaniu uczestnicy mogli zapoznać się z praktycznym zastosowaniem prezentowanych rozwiązań.
 
Każdy z uczestników otrzymał imienny certyfikat potwierdzający udział w imprezie.
 
Pragniemy podziękować wszystkim Uczestnikom za tak duże zainteresowanie CSP. W spotkaniach w całym kraju wzięło udział ponad 200 Uczestników – specjalistów z zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych, padły setki pytań, wiele  ciekawych dyskusji i wymiany doświadczeń. Dziękujemy również naszym Partnerom i mediom za zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne, a także promowanie wydarzenia w środowisku branżowym.
 
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję CSP w przyszłym roku, w  przygotowaniu nowe ciekawe tematy.
 
 
Autor/źródło: 
Alpol Sp. z o.o.