ISSN 1895-412X · czwartek 19 Kwiecień 2018 r.
rss
Wersja do wydruku -A +A

Firma Axis zapewnia stabilizację obrazu, czyli efektywna minimalizacja problemów związanych ze wstrząsami i wibracjami.

2014-09-11
 
Kamera monitorująca umieszona wysoko na słupie bądź na znaku drogowym w pobliżu ruchliwej ulicy może przekazywać zamazane obrazy spowodowane wibracjami, wstrząsami lub wiatrem.
 
W celu zredukowania takich efektów firma Axis wyposażyła swoje kamery do monitoring  w  elektroniczny stabilizator obrazu, który poprawia jego jakość jak również umożliwia wygodną obserwację obrazu odbieranego na żywo.
 
Elektroniczny stabilizator obrazu firmy Axis jest zaprojektowany  do szerokiego zakresu częstotliwości, a także do radzenia sobie z wysokimi i niskimi amplitudami co zapewnia wyraźny obraz- nawet  w ujęciach przedstawiających natężony ruch. Z włączonym stabilizatorem obrazu, efekt wibrowania obrazu jest zredukowany – nawet w wietrzny dzień kiedy wibracje na pewno wpłynęłyby na jakość odbieranego video.
 
Dodatkowo aby otrzymać jeszcze lepszy obraz video, stabilizator obrazu poprawia operatywność kamery, pozwala na łatwiejszą instalację i redukuje wielkość pliku oraz wykorzystanie pasma i pamięci masowej.
 
Poniższy film przedstawia możliwości stabilizatora obrazu. 
 
 
Autor/źródło: 
http://www.axis.com/products/video/camera/about_cameras/image_stabilization.htm
Video: 
Zobacz film
Ostatnio komentowane
Czytaj nas szybciej:

cafe news