ISSN 1895-412X · środa 25 Listopad 2020 r.
rss
  • warning: mysql_get_server_info() [0function.mysql-get-server-info0]: Access denied for user 'apache'@'localhost' (using password: NO) in /home/foursafe/domains/4safe.pl/public_html/includes/database.mysql.inc on line 44.
  • warning: mysql_get_server_info() [0function.mysql-get-server-info0]: A link to the server could not be established in /home/foursafe/domains/4safe.pl/public_html/includes/database.mysql.inc on line 44.
Wersja do wydruku -A +A

Praca w firmie Suma

Data ważności:
2011-10-25

PPHU SUMA Sp. z o.o. jest prywatną firmą, która została założona w 1989 roku i od tego czasu nieprzerwanie związana jest z rynkiem ochrony i zabezpieczeń. Dział monitoringu wizyjnego IP poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Handlowiec

Obowiązki:

- kontakt z klientami,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- utrzymywanie stałych kontaktów z kontrahentami,
- prowadzenie negocjacji i przyjmowanie zamówień.

Kwalifikacje:

- minimum średnie wykształcenie,
- wysokie umiejętności interpersonalne,
- umiejętność pozyskiwania, budowania i utrzymywania dobrych, długofalowych relacji z klientami,
- wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu,
- umiejętność zarządzania własnym czasem,
- dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- doświadczenie w branży monitoringu WIDEO IP,
- zmysł techniczny, pomysłowość i kreatywność,
- gotowość do podjęcia szkoleń,
- wysoka kultura osobista i brak nałogów,
- niekaralność.

Miejsce pracy:

P.P.H.U. SUMA SP. Z O.O. o/Katowice
ul. Panewnicka 109
40-761 Katowice

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę na 1 zmianę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę.

Kontakt:

PPHU SUMA Sp. z o.o. o/Katowce
tel: 32 258 05 97

Ofert proszę przesyłać na adres:
praca@suma.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)