ISSN 1895-412X · wtorek 17 Wrzesień 2019 r.
rss
  • warning: mysql_get_server_info() [0function.mysql-get-server-info0]: Access denied for user 'apache'@'localhost' (using password: NO) in /home/foursafe/domains/4safe.pl/public_html/includes/database.mysql.inc on line 44.
  • warning: mysql_get_server_info() [0function.mysql-get-server-info0]: A link to the server could not be established in /home/foursafe/domains/4safe.pl/public_html/includes/database.mysql.inc on line 44.
Wersja do wydruku -A +A

Praca w firmie ISM EuroCenter S.A.

Data ważności:
2011-07-29

ISM EuroCenter S.A. jest firmą specjalizującą się w zagadnieniach szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Naszą misją jest dostarczanie i wdrażanie innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie systemów do inteligentnego zarządzania bezpieczeństwem technicznym.

W tej chwili poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Działu Wsparcia Technicznego

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie koncepcji oraz projektowanie systemów zabezpieczeń technicznych (głównie systemów telewizji dozorowej opartej o sieci IP);
  • Wdrażanie systemów na obiektach docelowych i prowadzenie czynności serwisowych systemów już wdrożonych;
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych i wycen dla Działu Handlowego;
  • Analizy i opracowania dokumentacji technicznej;
  • Testy systemów w laboratorium firmowym i na różnego typu obiektach;
  • Wparcie dla Działu Rozwoju Produktu w zakresie badań systemów zabezpieczeń i integracji produktów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności informatycznej lub elektronicznej;
  • Umiejętność konfiguracji zaawansowanego sprzętu informatycznego (serwery, pamięci masowe) oraz sieciowych urządzeń aktywnych;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku ściśle związanym z technologiami informatycznymi lub technologiami z zakresu bezpieczeństwa technicznego;
  • Wiedza z zakresu przetwarzania danych wideo i kodowania obrazu;
  • Mile widziana znajomość i sprawne posługiwanie się oprogramowaniem AutoCAD;
  • Umiejętność pracy z zespole;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dodatkowe świadczenia.
Osoby zaiteresowane proszone są o przesyłanie CV do 29 lipca 2011 r. na adres:

ism@ismeurocenter.com